Tel. 774 64 94 93 (Po-Pá 8.00–15.30 hodin)

Obchodní podmínky

Úvodní stránkaObchodní podmínky

Úvodní ustanovení

Obchodní podmínky platí pro nákup zboží v internetovém obchodě www.zoocentrum.cz (prodávající). Provozovatelem je jednatelka společnosti ezoocentrum s.r.o. Petra Rudolfová Schönerová se sídlem Dolní Pochlovice 85, 357 51 Kynšperk nad Ohří. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího.

Objednávka

Objednávka kupujícího je návrhem kupní smlouvy a samotná kupní smlouva je uzavřena momentem doručení. Přijatá objednávka se stává pro obě strany závaznou momentem potvrzení ze strany prodávajícího. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s reklamačním řádem a těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.

Podmínkou platnosti elektronické objednávky je řádné vyplnění veškerých povinných údajů a náležitostí formuláře.

Po prvním nákupu je zákazníkovi automaticky přidělené přihlašovací jméno a heslo, aby měl nákup při příštích objednávkách jednodušší a mohl sledovat historii objednávek. U nás je vedený v databázi zákazníků a je mu zasílán občasný newsletter, který si může kdykoliv sám odhlásit. Údaje o zákazníkovi jsou interní a nejsou poskytovány třetím osobám. Odesláním objednávky zákazník uděluje souhlas s tímto postupem a souhlasí se zasíláním newsletterů, které si může kdykoliv jednoduše odhlásit.

V některých případech (např. při změně receptury nebo obalu) jsou fotky pouze ilustrační. Popisy zboží mohou být při změně receptury také „zastaralé“. Samozřejmě se snažíme popisy a fotky aktualizovat, ale vyhrazujeme si právo na neaktualizovaný popis nebo fotku.

Odstoupení od smlouvy

Pokud zákazník odmítne převzít zásilku, tak odstupuje od smlouvy. Prodávající má v tomto případě nárok u úhradu nákladů spojenou s přepravou a bude ji po kupujícím vymáhat.

Kupující má právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Odstoupení od kupní smlouvy se řídí těmito podmínkami:

Prodávající si vyhrazuje právo odstoupit od objednávky v případě, že:

Kupující bude neprodleně kontaktován a bude s ním dohodnutý další postup. Pokud kupující již zaplatil část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částku převedena zpět na jeho bankovní účet, který je kupující povinen uvést při odstoupení od smlouvy.

Cena

Všechny ceny jsou konečné, tzn. s DPH. Při objednávce zboží v hodnotě nad 3.000 Kč neúčtujeme poštovné u České pošty, pokud se zboží vejde do jednoho balíku (50 kg), které jinak u České pošty je 69 Kč až 119 Kč a u DPD 99 Kč až 149 Kč – záleží na hmotnosti zásilky a způsobu platby – viz ceník v sekci Cena dopravy. Pokud zboží díky velké hmotnosti budeme muset rozdělit do více balíků, tak každý balík, který překročí částku 3 000 Kč, má poštovné zdarma. Pokud této částky například druhý balík nedosáhne, tak se poštovné u něj standartně platí.

Na Slovensko v současné době zboží neodesíláme.

Osobní odběr zboží bohužel není možný.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Záruka a reklamace

Na zboží se vztahuje záruční doba 24 měsíců, která začíná běžet dnem převzetí zboží kupujícím. Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s „Reklamačním řádem" internetového obchodu www.zoocentrum.cz.

Ochrana osobních údajů

Jednáme v souladu se z.č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a informací. Všechny poskytnuté osobní data zákazníků budou použity k vyřízení objednávky a nejsou poskytována třetím osobám. Výjimku tvoří externí přepravní služby a společnost, která rozesílá naše newslettery. Uzavřením kupní smlouvy kupující souhlasí se zpracováním osobních údajů. Veškeré údaje získané od zákazníků naše společnosti užívá výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a reklamní účely společnosti. Kupující má právo písemně vyjádřit nesouhlas s evidencí svých osobních údajů. V takovém případě prodávající tyto údaje odstraní ze své databáze v nezbytně nutném rozsahu.

Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím. Kupující okamžikem potvrzení objednávky  dává souhlas s obchodními podmínkami. V situacích, které neupravují tyto obchodní podmínky se vztah kupujícího a prodávajícího řídí platnými právními úpravami, především Obchodním a Občanským zákoníkem.

Máte dotaz? Napište nám!


Nahoru

Bezpečný a výhodný nákup

Informace o firmě


2009 – 2018 © Zoo Centrum