Náš obchod používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Pokračováním v návštěvě s tím souhlasíte. Další informace

Tel. 774 64 94 93 (Po-Pá 8.00–15.30 hodin)

O nás

Úvodní stránkaO nás

O vaše domácí mazlíčky se staráme již od roku 2001, kdy jsme otevřeli první kamenný obchod v Sokolově. Od té doby jsme otevřeli další tři obchody – v Karlových Varech, v Aši a druhý v Sokolově o celkové rozloze přes 500 metrů čtverečních.

Do jedné z prodejen chodila nakupovat i zaměstnankyně firmy Seznam.cz, která nás přesvědčila, abychom si udělali internetový obchod, protože naše ceny na prodejnách jsou tak nízké, že by zajímali nejen zákazníky z Karlovarského kraje, ale celé Česko by za ně bylo rádo. V roce 2009 jsme tedy ke kamenným prodejnám přidali i internetový obchod www.zoocentrum.cz, který jsme zprvu provozovali na jedné z prodejen v Sokolově.

Nárůst objednávek byl raketový, už v následujícím roce jsme od Heuréky získali v soutěži Shop Roku ocenění Ceny kvality – umístili jsme se na krásném druhém místě. Oblíbenost eshopu a počet zákazníků nadále výrazně rostl, tak jsme se rozhodli, že veškerou energii budeme věnovat právě jemu a ponechali jsme otevřenou pouze jednu původní kamennou prodejnu v Sokolově a internetový obchod jsme přestěhovali do prostorných hal v Liboci u Kynšperka nad Ohří.

Zde máme optimální podmínky, abychom mohli mít dostatečné skladové zásoby, mohli nakupovat zboží ve velkém a tím sjednat příznivé ceny pro naše zákazníky. Neustále se snažíme zlepšovat, každý týden vymýšlíme nové akce tak, aby si zákazník byl jistý, že u nás vždy nakoupí zboží nejvýhodněji. Spokojenost zákazníka a jeho mazlíčka je pro náš pracovní tým prioritou, zdokonalování našeho eshopu nás baví a to je vidět i na osobním přístupu ke každé objednávce.

Tuto naši dlouhodobou snahu potvrzuje i další oceněnění od Heureky, kdy opět stojíme na stupni vítězů v soutěži ShopRoku 2016 – Cena kvality.

Tady jsme pro vás natočili velmi amatérské video z našich začátků, dnes už se nad ním spíš pousmějeme. Dnešní provoz eshopu už je mnohem profesionálnější, ale osobní přístup a skvělý pracovní tým si stále zachováváme.

Je toho spousta, co pro Vás chceme udělat a my věříme, že se nám to podaří – odměnou pro nás bude to nejšťasnější zvíře v okolí a jeho pán – náš spokojený zákazník :-)

KonzervyChovatelské potřebyGranule pro psyPelíškyAkváriaHračky

Nahoru

Informace o firmě


2009 – 2019 © Zoo Centrum