Náš obchod používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Pokračováním v návštěvě s tím souhlasíte. Další informace

Tel. 774 64 94 93 (Po-Pá 8.00–15.30 hodin)

Dodací lhůta

Úvodní stránkaDodací lhůta

Objednávky se snažíme co nejdříve vyřídit, většinou je odesíláme v den objednávky nebo následující pracovní den. Pokud objednávku nemůžeme odeslat, tak Vás budeme informovat emailem nebo telefonicky, abychom Vám sdělili termín dodání. Dodací lhůta kurýrní služby DPD a České pošty je 1–2 pracovní dny.

O odeslání zásilky Vás budeme informovat emailem.

Česká pošta:

Přepravce Vám zásilku běžně doručí do druhého dne od odeslání a to mezi 8:00 a 17:00 hod. Přepravce Vás bude před doručením zásilky telefonicky kontaktovat a domluví si s Vám dobu převzetí zásilky. Výhodou tohoto způsobu dopravy je, že pokud Vás pracovník pošty nezastihne na doručovací adrese, zanechá Vám ve schránce oznámení o uložení zásilky. Zásilka bude na poště uložena 7 dní, pak se vrací zpět k nám. Česká pošta nově informuje zákazníky o doručení zásilky prostřednictvím SMS.

Cestu Vaší zásilky můžete sledovat od našeho odeslání až po převzetí, a to na adrese www.cpost.cz – sledování zásilky.

DPD:

Přepravce Vám zásilku běžně doručí do druhého dne od odeslání a to mezi 8:00 a 17:00 hod. Přepravce Vás bude před doručením zásilky telefonicky kontaktovat a domluví si s Vám dobu převzetí zásilky. Výhodou této přepravy je, že si můžete převzetí zásilky naplánovat na určitý čas nebo po vzájemné domluvě je možné doručení i mimo původní doručovací adresu. Pokud se Vám řidič nedovolá, ani Vás nezastihne na doručovací adrese, bude se snažit balík doručit následující pracovní den. Pokud se mu to ani podruhé nepodaří, nechá zásilku v místním Depu, kde bude uložena po dobu sedmi dnů a připravena k osobnímu vyzvednutí. Pak se vrací zpět k nám.

Cestu Vaší zásilky můžete sledovat od našeho odeslání až po převzetí, a to na adrese https://www.dpd.com/cz – sledování zásilek.

Máte dotaz? Napište nám!


Nahoru

Informace o firmě


2009 – 2019 © Zoo Centrum